chalupa u Kurišky - Turecká č.126  
interier
pôdorys
fotky zima
fotky leto
panoramat.fotky
okolie
mapy
ceny, obsadenosť
kontakt

 

 

 

 

 

tvorba panorám:

www.3dpanoramy.sk

rodostrom

Miestnosti 2x4 os, 1x3 os, 1x2 os max.13 osôb, min.4 osoby, drevená chalupa na konci obce Turecká, postavená v roku 1779, parkovanie vedľa drevenice. Cena leto 9 EUR, zima 10 EUR na osobu na noc. Drevenica nie je vhodná na bujaré oslavy! ubytovanie, prenájom, prenajom, Turecka, Turecká, Salasky, Salašky, Krížna, Krizna, lyžovačka, lyžovanie, lacná, lacné,lacna, lacne

GPS súradnice: N 48 º51' 7,781" E 19º4' 36,004"

Drevenica je postavená v roku 1779 nachádza sa v obci Turecká vo Veľkej Fatre. V rokoch 2007-2011 prešla chalupa rekonštrukciou, pričom zvonku si zanechala pôvodné črty. Vykurovanie je centrálne elektrickým kotlom. Teplá voda je z bojleru. Ohnisko je neďaleko chalupy. Free WiFi.

Chalupa má 2 x 4posteľovú izbu, 1 x 3 posteľovú izby, jednu spoločenskú izbu s dvoma posteľami, tri kúpeľne s WC a jednu kuchyňu spojenú s jedálňou. Na prízemí sú dve izby. V prvej izbe je jedna poschodová posteľ a jedna manželská dvojposteľ. V druhej izbe sú dve poschodové postele vedľa seba. V kuchyni sú riady, el. keramická varná doska, chladnička. Na poschodí je jedna spoločenská miestnosť, jedna spáľna a kúpeĺňa s WC.

Chalupa sa prenajíma buď celá (min. 6 osôb), alebo polovica (min. 4 osoby). V prípade prenájmu polovice chalupy máte vlastnú izbu, vlastné WC s kúpeĺňou. V prípade, že si niekto prenajme druhú polovicu , bude mať vlasnú izbu, vlastné WC s kúpeĺňou, navvyše na inom poschodí. Kuchyňa je spoločná. Nočný kľud je po 23.00. Chalupa nie je vhodná na bujaré oslavy!

Do obce chodí autobus z Banskej Bystrice. Zo zastávky je to asi 1km. Autom sa dá dostať až k chalupe. Parkovanie je hneď vedľa chalupy. Reštaurácia je vzdialená 100 metrov.